MŁODZIEŻ ZSZ CZŁONKAMI MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ

Z ogromną dumą i radością przyjęliśmy wyniki głosowania na członków Młodzieżowej Rady Miejskiej w Orn.

PIOTR JANIK
To uczeń klasy I TITE, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Piorek swoim poczuciem humoru i życzliwością zaskarbia sobie przychylność każdego rozmówcy.

SZYMON LESZCZYŃSKI
To uczeń klasy I TITE, którego cechuje wysokie poczucie obowiązku. Szymon to bardzo energiczny człowiek, który lubi działać i w każdym powierzonym zadaniu daje z siebie sto procent.

DOMINIKA OLCHOWYJ
To uczennica klasy III TITL, która jest prawdziwym wulkanem pomysłów. Dominika to bardzo kreatywna dziewczyna, która każde zadanie zaplanuje od początku do końca w sposób idealny.

IGA MADRAK
To uczennica klasy III TITL, która dzięki swojej wnikliwości jest wspaniałym mediatorem. Iga jest doskonałym motywatorem oraz odważnie manifestuje swoje zdanie.

KACPER MŁYNKOWSKI
To uczeń klasy II TE, który elektryzuje i zaraża wszystkich swoją pracowitością i energią do działania. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do ludzi doskonale sprawdza się w pracy zespołowej.

Nasza piątka reprezentantów Młodzieżowe Rady Miejskiej to wartościowi, mądrzy i pracowici młodzi ludzie. Wierzymy, że każdy z nich wniesie wiele dobrych pomysłów, które zostaną przekute w działanie.
Gratulujemy Radnym z ZSZ
Pragniemy dodać, że wybór radnych został poprzedzony wewnątrzszkolnymi wyborami, nad którymi czuwał Samorzad Uczniowski wraz z opiekunem Panem Robertem Sielickim. W czasie wyborów uczniowie ZSZ wyłonili kandydatów, którzy stanęli w późniejszym terminie do wyborów ogólnoszkolnych.