SUKCES UCZNIÓW ZSZ NA TURNIEJU SZACHOWYM

26 marca 2024r. w Centrum Kultury i Biblioteka Miejska w Ornecie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w WIOSENNYM TURNIEJU SZACHOWYM ORNETA OPEN CUP 2024

W turnueju wzięło udział 73 szachistów, którzy rozegrali turniej na 38 szachownicach.
Po siedmiu rundach z ogromną radością młodzież usłyszała końcową klasyfikację. Zwycięzcą turnieju została uczeń z olsztyńskiego technikum. Natomiast uczniowie ZSZ zdobyli następujące miejsca:
II MIEJSCE zdobył MACIEJ BUZUK z kl. I TI/TE
III MIEJSCE zdobył SZYMON SZWEDKO z kl. II TL
IV MIEJSCE zdobył TYMOTEUSZ KARWOWSKI z kl. II BS
IX MIEJSCE zdobył JACEK SZUKIEŁOJĆ z kl. I TL
Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy.
Natomiast naszej wspaniałej czwórce młodych szachistów składamy gorące gratulacje i bijemy ogromne brawa.
Jesteśmy z Was bardzo dumni.
Podziwiamy Was za cierpliwość i koncentrację, za umiejętność planowania i przewidywania. Jesteście wielcy.
Z wielką radością i dumą pragniemy poinformować, że nauczyciel ZSZ Pan Tomasz Kiewro podczas turnieju pełnił funkcję głównego sędziego. Pan Kiewro to wytrawny szachista, który od wielu lat uczy młodzież gry w szachy, a od dwóch lat prowadzi kółko szachowe ucząc młodzież ZSZ królewskiej gry.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie. Jest nam niezmierne miło.