SUKCES W KONKURSIE

14 marca 2024r. uczeń klasy V TI TL TOMASZ POLKOWSKI odniósł spektakularny sukces podczas Konkursu Ortograficznego O Pióro Franciszka Chruściela zdobywając I MIEJSCE.

Konkurs odbył się w Centrum Kultury i Biblioteka Miejska w Ornecie.
Dla Tomka, żaden wyraz nie stanowił problemu. Wszystkie zostały poprawnie zapisane, a interpunkcja okazała się być bardzo łatwa. Tomek jest prawdziwym mistrzem ortografii.
Wraz z Tomkiem w konkursie wzięło udział siedmiu wspaniałych uczniów z naszej szkoły, którym pisanie z zachowaniem poprawnisci ortograficznej nie stanowi większego problemu, czyli:
-Nikola Siwik,
-Ada Hawryluk,
-Emilia Gałązka,
-Dominika Olchowyj,
-Julia Szatyńska,
-Hubert Ciok,
-Piotr Pawłowski.
Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy, a Tomkowi bijemy ogramne brawa.
Dziękujemy organizatorom konkursu za zaproszenie, a Pani Magdalenie Matusiak - nauczycielowi bibliotekarzowi za opiekę nad młodzieżą.