SUKCES UCZNIÓW ZSZ NA KONKURSIE

W piątek dwóch uczniów z klasy IV TITL:
-JAKUB MATUK
-ŁUKASZ WOŹNY
reprenotwali szkołę w II etapie OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PRAWACH PRACY I BHP

Organizatorem wojewódzkiego etapu była Państwowa Inspekcja Pracy Olsztyn Konkurs odbywał się pod hasłem: "Poznaj swoje prawa w pracy" i odbył się w Szkole Policealnej im. Zbigniewa Religii w Olsztynie. Wzięło w nim udział 56 osób z 24 szkół.
Łukasz i Kuba napisali test składający się z 35 pytań w zakresie prawa pracy m.in. musieli wykazać się znajomością z zawierania i rozwiązywania stosunku pracy, pracy zdalnej i wiele innych aspektów zawartych w Kodeksie Pracy.
Jest to ogromny sukces Łujasza i Kuby, a tym samym szkoły. Pierwszy raz nasza młodzież zdobyła tak wysoką lokatę w konkursie ogólnopolskim z BHP. Już dziś wiemy, że w przyszłym roku znowu staniemy do rywalizacji.
Uczniów wspierała nie tylko swoją wiedzą, ale materiałami i praktycznymi radami Pani
JOLANTA WASYLCZYSZYN-KRAWCZYK, dla której udział w konkursie był spełnieniem pewnego celu. Pani Wasylczyszyn-Krawczyk z wykształcenia oraz z pasji jest specjalistą w zakresie BHP i wieloletnim szkoleniowcem w tym zakresie.
Gratulujemy Łukaszowi i Kubie sukcesu, a Pani Wasylczyszyn-Krawczyk ściskamy dłoń i bijemy ogromne brawa za przygotowanie