SPEKTAKULARNY SUKCES SZYMONA SZWEDKI

Szymon Szwedko, uczeń klasy II technik logistyk osiągnął ogromny sukces w czasie ostatniego turnieju szachowego.

Podczas dwudniowego turnieju klasyfikacyjnego, który odbył się w terminie 23.01.-24.01. 2024r. w Olsztynie
SZYMON SZWEDKO zdobył:
III MIEJSCE W TURNIEJU
ORAZ
IV KATEGORIĘ SZACHOWĄ
co daje mu 1400 punków w rankingu.
Przypominamy, że w listopadzie Szymon zdobył tytuł MISTRZA powiatu lidzbarskiego szkół średnich.
Szymon wraz z innymi uczniami naszej szkoły systematycznie uczestniczy w zajęciach szachowych, które odbywają się w każdy czwartek w ZSZ.
Opiekunem grupy i mentorem naszej szachowej dumy jest Pan Tomasz Kiewro.
Szymona gonią jego koledzy: Jacek Szukiełojć, Maciek Buzuk i Tymoteusz Karwowski, którzy również mają ogromny talent szachowy.
Serdecznie gratulujemy Szymonowi, trzymamy kciuki za całą ekipę graczy, a Panu Kiewrze bijemy ogromne brawa za pomoc w przygotowaniu ucznia do turnieju.