Szkolny turniej FORTNITE

Wydarzenie startuje 16.02.2024 o 18:00. Jest to świetna okazja, aby spotkać się ze znajomymi, pochwalić się swoimi umiejętnościami w grze i zdobyć nagrody!
Szkolny turniej wyłoni reprezentację szkoły do udziału w ogólnopolskim turnieju Predator Games (o ile się odbędzie).

Co czeka na uczestników:

• Rywalizacja: Przygotujcie się na emocjonujące bitwy w świecie Fortnite! Każdy może pokazać, co potrafi i walczyć o tytuł najlepszego gracza w szkole.
  • Integracja: Niezależnie od tego, czy jesteście nowi w Fortnite czy już doświadczeni, turniej to świetna okazja, aby spędzić czas w towarzystwie przyjaciół i dobrze się bawić.
  • Nagrody: Oprócz chwały i dołączenia do drużyny szkolnej, czekają na was nagrody.

Jak się zapisać:

Jeśli jesteście gotowi na przygodę w Fortnite, zgłoście swoją obecność i chęć udziału na Discord - Turniej FORTNITE.
Na Discordzie można się zapoznać się z regulaminami i zgłosić się do rozgrywek. Zgłoszenia przyjmujemy do 14.02.2024.
Dołączcie do nas i sprawdźcie swoje umiejętności w Fortnite na naszym szkolnym turnieju. To będzie niezapomniane wydarzenie!

Pozdrawiamy,