ZSZ GRA z WOŚP

Z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu młodzież i nauczyciele ZSZ po raz kolejny włączyli się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki wsparciu:
-Starosty Powiatu Lidzbarskiego Pana Jan Harhaj,
-Burmistrza Miasta Ornety Pana Ireneusza Popiela oraz
-dobroci wielu darczyńców
w naszej szkole odbyły się liczne aukcje, z których dochód zostanie przekazany podczas finału WOŚP w Centrum Kultury i Biblioteka Miejska w Ornecie.
Z ogromną dumą pragniemy poinformować, że serca młodzieży i nauczycieli jest ogromne, bo zebraliśmy rekordową sumę:
3600 złotych
Licytowaliśmy:
-kubki, parasoloki i magnesy,
-koszulki,
-torebeczki i plecaki,
-maskotki,
-ramki do tablic rejestracyjnych,
-ciasto wykonane orzez nauczyciela ZSZ,
-oraz liczne vouchery np. na :
-lekcję gry na gitarze w wykonaniu Pana Tomasza Kiewry,
-lekcję boksu z Panem Robert Sielicki ,
-odwołane sprawdzany u Pani Izabela Korgul oraz u Pani Katarzyna Leszczyńska,
-spacerek, czyli lekcję w plenerze u Pani Paulina Andrzejewska,
-lekcję z kahootem u Pani Anna Keler,
-koszulkę w wykonaniu Julia Szatyńska,
Te oraz inne licytacje oraz ogromne serca społeczności ZSZ przyczyniają się do walki z chorobami płuc dzieci i dorosłych po pandemii COVID-19.
W ramach 32. Finału WOŚP wolontariusze zbierają pieniądze na sprzęt dla dzieci i dorosłych.
Dziekujemy: koordynatorowi Pani Iwona Szcząchor, wolontaruszom: Wojtek Sytczyk , Irmina Otocka , Nikola Siwik, Maciej Łukasik