REWELACYJNY WYJAZD MŁODZIEŻY ZSZ

Kolejny wspaniały wyjazd z cudowną młodzieżą ZSZ

Wymarzony koniec pierwszego półrocza mieli uczniowie klasy: I TL oraz III TITL, którzy w czwartek z nauczycielami: Panią Iwoną Szcząchor, Panią Pauliną Andrzejewską i Panem Tomaszem Kiewro pojechali do Elbląga na łyżwy i do kina.
Natomiast fantastyczny piątek zapewnili sobie uczniowie klasy: II TL oraz II TE, ktorzy z opiekunami: Panią Ałłą Kijanko, Panią Katarzyną Leszczyńską i Panią Pauliną Andrzejewską pojechali do Olsztyna na łyżywy i do kina.
Film, który wybrała młodzież to:
"Piep*zyć Mickiewicza". Film ten porusza naprawdę ważne problemy, z którymi mierzą się młodzi ludzie. Tematyka samotności, porzucenia, uzależnień czy samookaleczania jest jak najbardziej aktualna. Nad nastolatkami pieczę obejmuje Sienkiewicz, nietypowy nauczyciel o niekonwencjonalnych metodach nauczania, który pomaga młodzieży przezwyciężyć swoje problemy. Film, wart obejrzenia.
Łyżwy to fantastyczna alternatywa spędzenia wolnego czasu. Śmiech, radość I zabawa...to wszystko towarzyszyło naszej młodzieży.