ZSZ LAUREATEM PROGRAMU OŚWIATOWEGO INŻYNIEROWIE PRZYSZŁOŚCI

Z ogromną dumą i wielką radością pragniemy poinformować, że projekt  koncepcji badawczej naszych uczniów znalazł się w gronie 100 najlepszych pomysłów projektów edukacyjnych jakie zostały zgłoszone do programu Inżynierowie przyszłości.

W naszej szkole w/w projekt będzie realizowanym Oliwier Budzyński-uczeń klasy II technik energetyk. Koordynatorem jego działań będzie Pani Jolanta Wasylczyszyn-Krawczyk- nauczyciel przedmiotów zawodowych energetycznych.
Dzięki Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza nasz uczeń będzie miał niepowtarzalną okazję do osobistego rozwoju poprzez stworzone przez fundację innowacyjne warunki oraz pogłębianie swoich zainteresowań przedmiotami ścisłymi, technicznymi i przyrodniczymi.