ZIMOWE SZALEŃSTWO KLASY VTI TL

Taka klasa to prawdziwy skarb.

Mimo, że niektórzy maja juz 19, a inni za chwilę 20 lat, to w czwartkowy poranek każdy z nich odnalazł w sobie dziecko.
Dzięki uprzejmości Pana Mariusza i Pani Ani Sopyło uczniowie klasy V mogli wziąć udział w kuligu.
Jeżdżąc po drogach leśnych i polnych każdy z uczniow poczuł oraz zobaczył piękno i magię zimy.
Kulig byl prawdziwym powrotem do przeszłości. Radość z jazdy na saneczkach biła nie tylko od uczniow ale i od samych opiekunow. Pani Katarzyna Leszczyńska i Pan Robert Sielicki niczym dzieci cieszyli się z takiej jazdy.
Piątoklasiści to mocna ekipa, bardzo życzliwych ludzi. Lubią razem spędzać czas, śmiać się i żartować.
Kulig, późniejsze ognisko i pieczenie kiełbas oraz bitwa na śnieżki to rewelacyjnie spędzony czas.