ANNA DWORAK STYPENDYSTKĄ PREZESA RADY MINISTRÓW

Uczennica klasy III TI/TL Anna Dworak 29 listopada 2023 roku otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Stypendium na rok szkolny 2023/2024 wręczył Warminsko-Mazurski Wicekurator Oświaty Pan Wojciech Cybulski. Uroczysta gala odbyla sie w Kuratorium Oświaty w Elblagu.
Anna Dworak otrzymala stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2022/2023.
Ania:
-doskonale wie, co poeta ma na myśli, tajemnicą dla niej nie jest geometria, algebra,czy rachunek prawdopodobienstwa,
-zagadnienia z ekologii oraz biotechnologii są dla niej drobnostką,
-jak doskonały komputer rozwiązuje zadania z logistyki.
-z zamkniętymi oczami dokonuje obliczeń z zakresu logistyki produkcji, dystrybucji i transportu.
-daty i wydarzenia z historii nie stanowią dla niej żadnego problemu.
Ania Dworak to bardzo mądra, koleżeńska i życzliwa dziewczyna, której gorąco gratulujemy zasłużonego stypendium i życzymy dakszych sukcesów.