PARTNERSKI TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

W piątek tj. 24.11.2023r. w Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ornecie odbył się Turniej Piłki Halowej z Partnerami naszej szkoły o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły ZSZ.

Oprócz drużyn, które reprezentowały naszą szkołę w turnieju wzięli udział nasi partnerzy, z którymi od wielu lat współpracujemy, czyli:
-Nadleśnictwo Orneta ,
-9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy,
-PORKON.
Zdobywcą 1️ miejsca, a tym samym zwycięzcom turnieju została firma PORKON.
Na 2 miejscu uklasyfikowała się drużyna z 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego z Lidzbarka Warmińskiego.
Zaszczytne 3 miejsce zdobyła drużyna Cytrynki z klasy II TE.
Ogromne brawa należą się nie tylko zwycięzcom turnieju, ale również wszystkim, którzy wzięli udział w rozgrywkach. Naszą szkołę reprezentowały klasy:
-ITE/TI - Huragan Belweder,
-I TL - Husaria,
-I BS - Spayder,
-II TI II TL - A.I.P.
-III BS- RPK Załoga,
-III TITL - Tygryski DDL,
-IV TI TL - Praktykanci,
-V TI TL - Team Leszczyńska,
Atrakcją rozgrywek były tosty sprzedawane przez Szkolne Koło Wolontariatu. Pieniążki ze sprzedaży zasilą cele charytatywne.
Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom za przyjęcie zaproszenia i wspaniałą grę.
Serdecznie dziękujemy sędziemu turnieju za wspaniałą współpracę.
Serdecznie dziękujemy Pani Alicji Niedźwieckiej za zorganizowanie turnieju i z niecierpliwością czekamy na kolejne.
Serdecznie dziękujemy Panu W. Kijanko, Panu R. Sielickiemu, P. Markowi Rońdzie i Panu T. Włodarczykowi za pomoc w prowadzeniu turnieju.