MŁODZIEŻ ZSZ BIERZE UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

16. 11. 2023 r. młodzież ZSZ wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Forget-me-not" , który jest objęty patronatem czasopisma "Języki Obce w Szkole".

Nad przebiegiem konkursu czuwał jego organizator, czyli Pani Anna Szmajchel-Keler- nauczycielka języka angielskiego.
Dla uczniów klas I i II technikum oraz szkoły branżowej był to bardzo ciekawy konkurs, który wymagał od naszej młodzieży dobrego opakowania języka angielskiego.
Zadania, z którymi należało się zmierzyć nie były proste. Uczniów musieli wykazać się znajomością treści opowiadania o detektywie Poirot oraz piosenek i sentencji anglojęzycznych.
Nasi uczniowie uwielbiają takie wyzwania i z niecierpliwością czekamy na wyniki.