UCZNIOWIE ZSZ PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO OLIMPIADY ZUS

13.11.2023r. uczniowie kłady V TI TL oraz II TL uczestniczyli w szkoleniu przygotowującym do Olimpiady ZUS.

Dzięki zaangażowaniu Pani Pauliny Andrzejewskiej nauczyciela przedmiotów zawodowych logistycznych naszych przyszłych olimpijczyków przygotowywali fachowcy z Zakład Ubezpieczeń Społecznych z Lidzbarka Warmińskiego.
Pani Agnieszka Serwach - starszy specjalist ZUS z Lidzbarka Warmińskiego przekazała naszej młodzieży ogrom fachowej wiedzy. W bardzo ciekawy sposób została omówiona istota działalności gospodarczej oraz sposobu funkcjonalnowania PUE.
Pani Agnieszka Serwach podzieliła się z młodzieżą wiedzą praktyczną.
Dzięki wsparciu Pani Elżbiety Stefanowicz- kierownik inspektoratu ZUS w Lidzbarku Warmińskim młodzież mogła zdobyć wiadomości i ćwiczyć umiejętności w praktyce na grach i kartach ćwiczeń. Okazały się one być nieocenionym narzędziem przygotowującym do Olimpiady.
Serdecznie dziękujemy za cenne uwagi, dobre rady i ogrom życzliwości.