Zespół Szkół Zawodowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ornecie

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY W ZSZ

13.11.2023r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Średnich, których organizatorem był Pan Tomasz Kiewro nauczyciel historii w ZSZ Orneta i wieloletni członek Polskiego Związku Szachowego.

W turnieju wzięło udział 29 szachistów, którzy reprezentowali:
-Zespół Szkół Zawodowych Orneta,
-Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Lidzbarku Warmińskim,
-ZSO Orneta ,
-Technikum w Olsztynie,
-Szkołę Podstawową nr 2 w Dobrym Mieście.
Zwycięzcą turnieju i zdobywcą
I MIEJSCA został SZYMON SZWEDKO z ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH ORNETA
Zdobywcą zaszczytnego II MIEJSCA został NESTOR IWANCZEWSKI z KATOLICKIEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO w LIDZBARKU WARMIŃSKIM
Ostatnia lokata na podium, czyli III MIEJSCE zdobył KACPER ASTRACHOW ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 w DOBRYM MIEŚCIE
Wszystkim pasjonatom królewskiej gry składamy gorące gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.
Ogromne podziękowania kierujemy do Nadleśnictwo Orneta, które było sponsorem nagród, pucharów i medali. Dziękujemy za pomoc oraz wsparcie, które otrzymaliśmy przy organizacji turnieju. Po raz kolejny nasza współpraca została zwieńczone sukcesem.