REWELACYJNA WYCIECZKA W ZSZ

Każdy z nas po ciężkim dniu pracy, marzy o zadłużonym odpoczynku. Nasi uczniowie mają za soba dwa miesiące ciężkiej i  wytężonej  pracy, dlatego  tym bardziej zapracowali na chwilę przyjemności.

Dlatego 128 chętnych uczniów z klas:
-I TITE
-I TL
-I BS
-II TE
-II TI
-II TL
-III TITL
-IV TITL
-V TI TL
połączyło piękne z pożytecznym i wzięli udział w wycieczce, gdzie edukacja została połączona z przyjemnością.
Tak liczną młodzieżą opiekiwala się niezastąpiona kadra pedagogów:
-Pani Krystyna Badyda,
-Pani Katarzyna Leszczyńska,
-Pani Ałła Kijanko,
-Pani Paulina Andrzejewska,
-Pani Jolanta Wasylczyszyn-Krawczyk,
-Pani Izabela Korgul,
-Pan Robert Sielicki,
-Pan Wojciech Kijanko,
-Pan Mariusz Pacholczyk.

Uczniowie obejrzeli polski anonimowany dramat filmowy pt. Chłopi w reżyserii DK Welchman i Hugh Welchmana.
Warto podkreślić, że film został zgłoszony jako polski kandydat do rywalizacji o Oscara dla najlepszego pełnometrażowego filmu międzynarodowego.
Na uwagę zasługuje sposób montażu: nagrane wcześniej przed kamerą kadry zostały powtórnie namalowane farbą olejną na płótnie.
Po doznaniach duchowych i zażyciu wartości estetycznych nasi uczniowie rozpoczęli zabawę na całego.
Część uczniów poszła na Paintboll, inni na kręgle a pozostali na jedzonko.
Zdrowa rywalizacja, rozmowa z kolegami, gra z nauczycielami to momenty, które na bardzo długo zostaną zapamiętane.
Dzisiejszy dzień, to był bardzo dobry dzień.
Młodzież była zdyscypliniwaba, uśmiechnięta i jak zawsze na medal.