TAKA MŁODZIEŻ, TO PRAWDZIWY SKARB

Są takie sytuacje w życiu każdego człowieka, że czasami brakuje słów, by wyrazić swoje uczucia.

Tak jest z naszą młodzieżą ZSZ, która codziennie nas coraz mocniej zaskakuje.
Uczniowie klasy III TI TL dopiero co wrócili z miesięcznych prakty zawodowych, a już zakasali rękawy i wzięli się do ostrej pracy. Z niesamowitą energią sprzątali ornecki cmentarz.
Uczniowie klasy II TL nie odpuszczają w konsekwentnym pomaganiu drugiemu człowiekowi i również udali się na ornecką nekropolię.
Ci cudowni, pracowici i bardzo empatyczni uczniowie, to kwintesencja dobroci, którą szkoła tylko pielęgnuje, a z która wyszli z domu rodzinnego. Dlatego Wam - drodzy Rodzice dziękujemy za tak wspaniałą młodzież. ❤️❤️❤️
Serdecznie dziękujemy Pani Iwonie Szczachor i Pani Jolancie Wasylczyszyn-Krawczyk, które wraz z uczniami sprzątały zapomniane groby.
P. S. Praca w zgranym zespole i z dużą dawką poczucia humoru przynosi ogromne efekty. Fotorelacja właśnie to pokazuje.