DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W ZSZ

Z okazji 250 rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły upamiętnili to wydarzenie przygotowując uroczysty apel.

Pani Dyrektor Szkoły Krystyna Badyda złożyła serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom za codzienny trud wkładany w edukację młodego pokolenia oraz pogratulowała sumiennego wykonywania obowiązków pracownikom administracji i obsługi.
Dyrektor Szkoły pogratulowała Pani Dorocie Łabaszewskiej otrzymania nagrody Starosty Lidzbarskiego. Pani Dorota Łabaszewska to wspaniała nauczycielka bibliotekarz i cudowna polonistka, której serdecznie gratulujemy.
Pani Dyrektor przyznała również nagrody Dyrektora Szkoły nauczycielom, których praca i jej efekty w pełni na to zasłużyły. Nagrody otrzymali:
-Pani Ałła Kijanko,
-Pani Katarzyna Leszczyńska,
-Pani Anna Szmajchel-Keler,
-Pani Paulina Andrzejewska,
-Pan Zbigniew Stawski,
-Pan Jacek Sochacki.
Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Iwona Jaroń pogratulowała pracownikom oświaty za ich oddanie i serce wkładane w obowiązki zawodowe, a na ręce Pani Dyrektor wręczyła kwiaty.
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Dominik Trociuk podziękował nauczycielom za życzliwość i wsparcie, na które uczeń może liczyć.
Młodzież naszej szkoły wyraziła swoją wdzięczność za nauczanie oraz wychowywanie w bardzo humorystyczny sposób. Stworzyli obraz idealnego nauczyciela. Ich zdaniem nauczyciel idealny powinien:
-mieć siłę jak Pan Kijanko i Pan Sielicki,
-posiadać posłuch jak Pani Dyrektor,
-mieć szyk i klasę jak Pani Leszczyńska i Pani Andrzejewska,
-mieć dobre serce jak Pani Szcząchor,
-być tak energetyczny jak Pani Wasylczyszyn-Krawczyk,
-mieć pamięć do dat jak Pan Kiewro,
-kochać książki jak Pani Łabaszewska,
-potrafić rozwiązać każdy problem niczym Pani Korgul i Pani Kijanko zadanie matematyczne,
-szybko biegać jak Pani Niedźwiecka,
-potrafić naprawic każdą drukarkę jak Pan Stawski,
-potrafić tak kodować jak Pan Sochacki,
-umieć zarządzać jak Pan Paluszek,
-mieć takie zdolności lingwistyczne jak Pani Kijanko, Pani Szmajchel-Keler, Pani Fabiszewska i Pani Kijanko,-
-zawsze służyć pomocą i dobrą radą jak Panie Pedagog i Pani psycholog.
Drodzy Uczniowie stwierdzili jednoznacznie, że takie ideały są w ZSZ.
Dopełnieniem przyjemnisci:
-był piękny muzyczny występ Zofii Szyszko i Wojciecha Sytczyka, którzy zaśpiewałali dwa utwory z dedykacją dla kadry pedagogiczne,
-oraz pyszne ciasto upieczone przez uczniów i ofiarowane nauczycielom.