Mazurskie szlaki i kajaki

Młodzież ZSZ, czyli uczniowie klasy:
-III TI TL wraz z wychowawcą Panią Iwoną Szcząchor,
-II TE wraz z wychowawcą Panią Ałłą Kijanko,
-oraz przedstawiciele klasy IVTI TL i I TL z opiekunami:Panią Krystyną Badyda oraz Panem Wojciechem Kijanko
wzięli udział w swoim pierwszym szkolnym spływie kajakowym.

Przewodnikiem grupy był Pan Wojciech Kijanko, który jako rodowity Mazur doskonale zna teren Krutyni o jej okolic.
Młodzież odbyła spływ malowniczym szlakiem rzeki Krutyń, który jest uznawany za najpiękniejszy szlak kajakowym w Polsce.
Uczniowie podziwiali uroki krajobrazu, a przede wszystkim wykazali się tężyzną fizyczną i umiejętnością pracy zespołowej.
Atrakcją wyjazdu był rejs statkiem po uroczym jeziorze Nidzkim, którego atrakcją są liczne wyspy.
Nad bezpieczeństwem wszystkich kajakarzy czuwali ratownicy wodni i medyczni.
Ci młodzi ludzie, to bardzo zgrany zespół, który uwielbia spędzać czas razem. Poczucie humoru, radość, współpraca...tym odznacza się młodzież ZSZ.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom Uczniów za pomoc i wsparcie.