ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 TECHNIKUM

O godzinie 9:00 23 czerwca 2023r. odbyła się uroczysta gala zakończenia roku szkolnego 2022/2023 uczniów technikum.

Nie wystarczy przekroczyć próg, trzeba iść w głąb.
Słowa Jan Paweł II w pełni oddają postawę młodzieży ZSZ, która przez cały rok szkolny dzielnie zdobywała wiedzę i poszerzała swoje horyzonty myślowe. Uczniowie ZSZ przez dziesięć miesięcy pokazywali, że pragną być dobrymi fachowcami w wybranym przez siebie zawodzie.
Właśnie tego Dyrektor Szkoły Pani Krystyna Badyda podczas gali zakończenia roku szkolnego serdecznie im gratulowała i życzyła dalszych sukcesów.
Mijający rok szkolny to czas ciężkiej pracy, ale i też okres nawiązywania nowych znajomości i przyjaźni. Był on pełen sukcesów podczas olimpiad, konkursów ale i też integracji zespołowej i zdrowej rywalizacji.
Dyrektor Szkoły pogratulowała wszystkim wytrwałości, determinacji, a uczniom którzy zdobyli najwyższe wyniki w nauce odwagi w zdobywaniu wiedzy.

Wychowawca klasy I TI Pan Zbigniew Stawski pogratulował uczniom, którzy zdobyli najwyższa średnią ocen w mijającym roku szkolnym. Są to:
-Szymon Kutryb 5, 41
-Weronika Dzika 5,0
Wśród informatyków jest grupa uczniów, którym zabrakło kilku bądź kilkunastu setnych, by otrzymać świadectwo z wyróżnienie. Ich postawa i zaangażowanie zostały docenione ogromnymi brawami, a są to:
-Kacper Bober,
-Bartosz Janusz,
-Kasper Rykojć,
-Jakub Szwarc.

Wychowawca klasy I TE Pani Ałła Kijanko pogratulowała uczniom, którzy zdobyli najwyższa średnią ocen w mijającym roku szkolnym. Są to:
-Julian Szczurowski 5,11
-Oliwier Budzyński 5,0
-Michał Kupniewski 4,84
Wśród energetyków jest grupa uczniów, którym zabrakło kilku bądź kilkunastu setnych, by otrzymać świadectwo z wyróżnienie. Ich postawa i zaangażowanie zostały docenione ogromnymi brawami, a są to:
-Krzysztof Januszkiewicz,
-Szymon Jurczyk,
-Krystian Kapowicz,
-Jacek Mazur,
-Gabriel Panasiuk,
-Wojciech Sytczyk,
-Borys Szyszko.

Wychowawca klasy I TL Pani Paulina Andrzejewska pogratulowała uczniom, którzy zdobyli najwyższa średnią ocen w mijającym roku szkolnym. Są to:
-Joanna Karwowska 5,47
-Amelia Sopyło 5,40
-Zuzanna Lejkowska 5, 30
-Lucja Gereg 5,10
-Roksana Stankiewicz 5,10
-Oliwia Zawadzka 5,10
-Nikola Ziemianowicz 5,10
-Dominik Trociuk 5,10

Wśród logistyków jest grupa uczniów, którym zabrakło kilku bądź kilkunastu setnych, by otrzymać świadectwo z wyróżnienie. Ich postawa i zaangażowanie zostały docenione ogromnymi brawami, a są to:
-Wiktoria Bednarska,
-Nadia Dajnarowicz,
-Julia Gąsior,
-Zuzanna Mętel,
-Maja Nahańska,
-Matyna Salnik,
-Szymon Szwedko,
-Aniela Szymanowska
-Jakub Zamyślewski.

Wśród uczniów klas pierwszych jest dwóch uczniów, którzy zdobyli 100%frekwencję w roku szkolnym 2022/2023. Wychowawczyni Pani Paulina Andrzejewska wraz z Dyrektorem Szkoły wręczyły:
-Jakubowi Zamyślewskiemu
-Nikoli Ziemianowicz
dyplom uznania, a Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Iwona Jaroń Stypendium Rady Rodziców.

Wychowawca klasy II TITL Pani Iwona Szcząchor pogratulowała uczniom, którzy zdobyli najwyższa średnią ocen w mijającym roku szkolnym. Są to:
-Anna Dworak 5,76
-Ada Hawryluk 5,76
-Oliwia Roman 5,67
-Nikola Siwik 5,33
-Piotr Kosakiwski 5, 29
-Iga Madrak 5,29
-Adam Bieryndo 5,24
-Piotr Pawłowski 4,81
-Mateusz Soczyński 4, 81
-Oliwier Bartnik 4,76
-Wiktoria Wawrzeńczak 4, 76

Wśród drugoklasistów jest grupa uczniów, którym zabrakło kilku bądź kilkunastu setnych, by otrzymać świadectwo z wyróżnienie. Ich postawa i zaangażowanie zostały docenione ogromnymi brawami, a są to:
-Bartosz Ferenc,
-Emilia Gałazka,
-Gabriela Leszczyńska,
-Gabriel Objedziński,
-Igor Rzeczkowski,
-Maciej Stefanowicz,
-Winicjusz Welenc
-Maja Wilińska.

Wśród uczniów klasy drugiej jest uczeń, który zdobył 100% frekwencję w roku szkolnym 2022/2023. Wychowawczyni Pani Iwona Szcząchor wraz z Dyrektorem Szkoły wręczyły:
-Piotrowi Kosakowskiemu

Wychowawca klasy III TITL Pani Anna Szmajchel-Keler pogratulowała uczniom, którzy zdobyli najwyższa średnią ocen w mijającym roku szkolnym. Są to:
-Dominika Osica 5,62
-Szymon Markowski 5,55
-Jakub Matuk 5,20
-Julia Boniszewska 5,19
-Łukasz Jodko 4,85
-Dominika Tarasiuk 4,81

Wśród trzecioklasistów jest grupa uczniów, którym zabrakło kilku bądź kilkunastu setnych, by otrzymać świadectwo z wyróżnienie. Ich postawa i zaangażowanie zostały docenione ogromnymi brawami, a są to:
-Piotr Bułak,
-Hubert Ciok,
-Kaja Fiedorowicz,
-Kamila Musik,
-Irmina Otocka,
-Dawid Pachucki,
-Mikołaj Ulman,
-Łukasz Woźny.

Wychowawca klasy IV TITL Pani Katarzyna Leszczyńska pogratulowała uczniom, którzy zdobyli najwyższa średnią ocen w mijającym roku szkolnym. Są to:
-Krzysztof Radek 5,06
-Paulina Sztadhaus 5,06
-Tomasz Polkowski 5,0
-Mateusz Świnarski 4,88
-Artur Gliński 4, 88
-Patrycja Jaroń 4,8

Wśród czwartoklasistów jest grupa uczniów, którym zabrakło kilku bądź kilkunastu setnych, by otrzymać świadectwo z wyróżnienie. Ich postawa i zaangażowanie zostały docenione ogromnymi brawami, a są to:
-Maciej Cyrklaff,
-Oskar Dulęba,
-Michał Gałązka,
-Jakub Kapowicz,
-Alan Redzisz,
-Mateusz Sopyło,
-Szymon Szeremeta.

Wśród uczniów klasy czwartej jest uczennica, która zdobyła 100% frekwencję w roku szkolnym 2022/2023. Wychowawczyni Pani Katarzyna Leszczyńska wraz z Dyrektorem Szkoły wręczyły:
Patrycji Jaroń

Dyrektor Szkoły Pani Krystyna Badyda:
-podziękowała za współpracę wszystkim zebranym,
-młodzieży pogratulowala samodyscypliny,
-a rodzicom złożyła najserdeczniejsze gratulacje sukcesów dzieci.
Wszystkim życzyła spokojnych i ostrożnych wakacji.