Uczniowie klasy trzeciej Szkoły Branżowej I Stopnia

W imieniu Centrum Szkoleń Branżowych ZDZ w Olsztynie mamy przyjemność
zaprosić uczniów klasy III BS na bezpłatne warsztaty SPACER PO ZAWODACH - Bezpłatne warsztaty dla uczniów klas trzecich branżowych szkół I stopnia.

20.05.2023r. SOBOTA
Uczniowie i ich rodzice będą mieli możliwość w sposób praktyczny i interesujący zapoznać się ze specyfikacją kilku wybranych zawodów, na które istnieje obecnie zapotrzebowanie na rynku pracy. Warsztaty odbędą się w Centrum Szkoleń Branżowych W-M ZDZ w Olsztynie przy Lubelskiej 33C w godz. od 08:00 do 16:00.
Podczas spotkań w CSB odwiedzający będą mogli przyjrzeć się zajęciom prowadzonym między innymi w pracowni spawania, urządzeń sanitarnych (GROHE), elektrycznej oraz najnowocześniejszej w kraju pracowni do kształcenia przyszłych techników odnawialnych źródeł energii.
Pokazane będą różnego rodzaju sprzęty i urządzenia takie jak: koparko-ładowarki, wózki jezdniowe, winda dekarska, rusztowania, kotły na biomasę, solary, pompy ciepła, dron oraz wiele innych.
Dodatkowo zaprezentowane będzie stoisko kosmetyczne i fryzjerskie, gdzie specjaliści przedstawią ofertę kształcenia w ramach tych zawodów.
Dodatkowo dla wszystkich obecnych możliwość wygrania nagród takich jak laptop, kurs wózka widłowego i kurs opiekunki osób starszych.
Z nami zobaczysz więcej, a wybór zawodu może być dużo prostszy.