ŁĄCZĄ NAS DRZEWA

Ogólnopolska kampania "Łączą nas drzewa"

Młodzież naszej szkoly, czyli uczniowie klasy ITL oraz ITE wraz z opiekunami Panem Robertem Sielickim i Panem Wojciechem Kijanko włączyli się do ogólnopolskiej kampanii pod nazwą „Łączą nas drzewa”.
Głównym celem akcji jest skoncentrowanie uwagi Polaków na roli drzew w przyrodzie.
Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest wiceminister klimatu i środowiska Edward Siarka.
Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwo Orneta za piękną lekcję, która nauczyła nas, że każde zasadzone drzewo to ochrona klimatu.
Akcja „Łączą nas Drzewa” w bardzo piękny sposób uświadomiła młodzieży, że należy jednoczyć wszystkich wokół przyrody, bo to ona jest naszym dobrem narodowym.
Anna Pszczółkowska dziękujemy za rozmowy, które przypomniały nam, że wspólnie musimy chronić drzewa i je pielęgnować.