MŁODZIEŻ ZSZ NA POWIATOWYCH TARGACH PRACY I EDUKACJI W LIDZBARKU WARMIŃSKIM

19 kwietnia 2023r. w hali sportowej Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim odbyły się „Targi Edukacji i Pracy”, których organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim. Uroczystość została otwarta przez Starostę Lidzbarskiego Pana Jan Harhaj.
Uczniowie ZSZ wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych energetycznych Panią Jolantą Wasylczyszyn-Krawczyk prezentowali ofertę edukacyjną szkoły. Nauka w ZSZ na kierunku technik informatyk, technik energetyk, czy technik logistyk to gwarancja zatrudnienia do dobrze płatnej pracy.
Targi skierowane były do młodzieży uczącej się, absolwentów, a także osób bezrobotnych i poszukujących pracy z powiatu lidzbarskiego. Głównym celem przedsięwzięcia było zapoznanie uczestników z propozycją edukacyjną
i zatrudnieniową lokalnego rynku pracy.
Serdecznie dziękujemy za pamięć
i zaproszenie.