Nasi nauczyciele podnoszą kwalifikacje

szkolenie ODNNauczyciele naszej szkoły ciągle podnoszą kwalifikacje i dbają o aktualizację wiedzy. Dotyczy to szczególnie nauczycieli przedmiotów związanych z wysokimi technologiami, gdzie postęp jest największy.

Ostatnio nauczyciele informatycznych przedmiotów zawodowych Jacek Sochacki i Zbigniew Stawski wzięli udział w szkoleniu organizowanym przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu. Szkolenie dotyczyło analizy ruchu sieciowego z zastosowaniem oprogramowania Wireshark.

Zaskoczeniem dla szkolących się nauczycieli była wizyta dziennikarzy olsztyńskiego oddziału telewizji regionalnej.

Wśród zabierających głos na antenie znaleźli się: prowadzący szkolenie - Krzysztof Stasiak, v-ce dyrektor W-M ODN - Jerzy Dorożko oraz nauczyciel naszej szkoły - Jacek Sochacki.