Fantastyczny czwartek

• I TL wraz z wychowawcą Panią Pauliną Andrzejewską,
  • II BS wraz z wychowawcą Panem Robertem Sielickim,
  • IVTI/TL G z wychowawcą Panią Iwoną Szcząchor

odwiedzili dziś Gdańsk. Towarzyszyli im opiekunowie Pani Katarzyna Leszczyńska i Pan Wojciech Kijanko.

Każdy znalazł coś dla siebie. Dziś królował:

• Enigmat Escape Room, a w nim kryjówka wiedźmy i zombi apokalipsa. Uczniowie doskonalili zespołowe gry logiczne.
  • Muzeum II Wojny Światowej było wspaniałą i niepowtarzalną lekcją historii o terrorze wieku XX.
  • Paintball to doskonała lekcja podczas której uczniowie kształtowali umiejętności pracy w grupie i budowali team.
  • Stare Miasto i spacer między wiekowymi zabudowaniami sprawił, że każdy mógł poczuć klimat tego miejsca.
  • Kinomaniacy rozgościli się w wygodnych fotelach Kina Helios i doskonalili swoją wrażliwość estetyczną.

Wycieczka była cudowną integracją zespołu klasowego. Mimo dżdżystej pogody każdemu towarzyszył uśmiech na twarzy.