DZIEŃ KOBIET W ZSZ

Apel z okazji Dnia Kobiet.

Młodzież potrafi zaskakiwać, a chłopcy z ZSZ robią to w fantastyczny sposób.

Przedstawiciele męskiej części szkoły, czyli energetycy pod bacznym okiem przedstawiciela męskiej części nauczycieli, czyli Pana Roberta Sielickiego złożyli wszystkim kobietom ZSZ najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia o realizacji najskrytszych marzeń.

Panowie energetycy szczególnie ciepłe słowa skierowali Paniom nauczycielką.

Pani dyrektor Krystyna Badyda dowiedziała się, że jest bardzo łagodna  życzliwa i zawsze podejmuje słuszne decyzje.

Pani Katarzyna Leszczyńska wie, że jest silną i niezależną osobiwością, która poświęca się swoim ideałom.

Pani Dorota Łabaszewska to kobieta o silnym temperamencie i wszechstronnych umiejętnościach.

Pani Anna Szmajchel-Keler jest wrażliwa, energiczna i pomysłowa i cechuje ją pogoda ducha.

Pani Paulina Andrzejewska to kobieta energiczna, pełna radości życia, której pisana jest kariera naukowa.

Pani Iwona Szcząchor to kobieta pełna wdzięku, uroku, która jest lojalna i opiekuńcza.

Pani Barbara Popiel to szlachetna, spokojna i wyważona kobieta, która przypomina szkachetny kwiat.

Pani Ilona Dołęga to kwintesencja piękną, taktu, dobroci oraz niesamowitej upartości i niezależności.

Pani Jolanta Wasylczyszyn-Krawczyk potrafi stawiać czoło trudnym sytuacją, cechuje ją empatia i opaniwanie.

Pani Ałła Kijanko i Pani Alicja Niedźwiecka w oczach uczniów są bardzo zaradnymi i twórczymi osobami, które kochają swoje rodziny.
Panowie, oprócz życzeń zaśpiewali kilka utworów muzycznych, których wykonanie podbiło serca wszystkich zebranych.

Panowie, nie tylko składali życzenia wszystkim kobietom, ale również jak przystało na prawdziwych gentelmenów, kiedy muzyka rozbrzmiała poprosili panie kobietki nauczycielki do tańca.