LOGISTYCY NA UWM

INŻYNIERNIA W LOGISTYCE, pod takim hasłem odbyła się dzisiejsza edukacyjna wycieczka uczniów klasy IV TL oraz I TL do Olsztyna na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie na Wydział Nauk Technicznych UWM.

Przyszli LOGISTYCY uczestniczyli w laboratoriach i zdobywali wiedzę z zakresu:

• budowy pojazdów,
  • pomiarów dynamicznych pojazdów,
  • robotów,
  • komputerowego wspomagania wytwarzania,
  • rolnictwa precyzyjnego i agrotroniki,
  • oraz odbyli szkolenie na symulatorze dronów.

Nasi logistycy utwierdzili się w przekonaniu, że mogą podjąć decyzję o dalszym kształceniu na kierunku inżynieria w logistyce lub rozpocząć pracę m.in. w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych, spedycyjnych, transportowych, czy centrach logistycznych.

Drzwi UWM oraz umysły naszych uczniów otworzyli: prof. dr hab.inż. Adam Lipiński, prof. dr hab.inż. Dariusz Choszcz, dr inż. Jerzy Domański, dr inż. Konrad Nowak.

Logistycy z ZSZ wiedzą, że:

• praca i zaangażowanie nauczycielek przedmiotów zawodowych logistycznych Pani Paulina Andrzejewska oraz Pani Basia Popiel zbiorą piękne owoce,
  • są kształceni na najlepszych fachowców w swojej branży.

Logistycy wraz z opiekunami gorąco dziękują UWM za:

• bardzo ciekawe spotkania,
  • rozmowy ze wspaniałą kadrą uczelni,
  • odpowiedzi na nasze pytania oraz
  • otwartość.