ENERGETYCY NA UWM

Dzisiejsza edukacyjna wycieczka do Olsztyna na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie  na Wydział Nauk Technicznych UWM stanowiła wspaniałą lekcję wiedzy.

Przyszli ENERGETYCY uczestniczyli w laboratoriach i zdobywali wiedzę z zakresu:

• odnawialnych źródeł energii,
  • energetyki cieplnej i wymiany ciepła,
  • mechaniki pojazdów,
  • maszyn elektrycznych,
  • urządzeń mechatronicznych,
  • oraz odbyli szkolenie na symulatorze  dronów.

Nasi energetycy już od pierwszej klasy są przygotowywani do zawodu oraz dalszej edukacji nie tylko poprzez zajecia teoretyczne ale również praktyczne.

Drzwi UWM oraz umysły naszych uczniów otworzyli: prof. dr hab.inż. Adam Lipiński, prof. dr hab.inż. Dariusz Choszcz, dr inż. Jerzy Domański, dr inż. Konrad Nowak.

Wierzymy głęboko, że:

• praca i zaangażowanie nauczyciela przedmiotów zawodowych energetycznych Pani Jolanty Wasylczyszyn-Krawczyk zbierze piękne owoce za niecałe pięć lat,
  • kształcimy wyśmienitych fachowców, bo kto w Staszicu nauki pobiera tego musi  czekać światowa kariera.

Wizyta na UWM utwierdziła tylko młodych adeptów zawodu, że przyszłość po ukończeniu kształcenia na kierunku technik energetyk da im wspaniałe możliwości.

Serdecznie dziękujemy UWM za:

• bardzo ciekawe spotkania,
  • rozmowy ze wspaniałą kadrą uczelni,
  • odpowiedzi na nasze pytania oraz
  • otwartość.