EDUKUJEMY PRZEZ DZIAŁANIE

Młodzież naszej szkoły kształcąca się w zawodzie TECHNIK ENERGETYK odbyła swoją kolejną wycieczkę o charakterze edukacyjnym.

Tym razem nauczyciel przedmiotów zawodowych energetycznych Pani Jolanta Wasylczyszyn-Krawczyk dzięki swojej determinacji otworzyła przed przyszłymi energetykami drzwi Ośrodka Szkoleniowo Badawczego Firmy Wiśniewscy w Nidzicy.  Młodzież przywitał właściciel firmy Pan Wiktor Wiśniewski.

Młodzi adepci zawodu wzięli udział w szkoleniu wprowadzającym dla osób przygotowujących się do egzaminów zawodowych w zakresie elektryk/elektrotechnik z elementami prac pod napięciem. Szkolenie zostało przeprowadzone przez Pana Jacka Sztukowskiego.

ZUH Inst  i Art Elek  Wiśniewski Nidzica Spzoo serdecznie dziękujemy za profesjonalne szkolenie i bardzo cieszymy się na dalszą współpracę.

Szkolenie zostalo zasponsorowane przez firmę Elektropol Adam Żuber Olsztyn. Serdecznie dziękujemy, jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Przyszli energetycy:

• zobaczyli różne rodzaje słupów elektroenergetyczny i układów i ich połączeń niskiego napięcia nn i średniego napięcia SN,
  • na hali uczyli się zasad zapewnienia bezpieczeństwa podczas prac pod napieciem oraz zabezpieczali linie i izolator.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za współfinansowanie wynajmu autokaru. Serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy Pani Joli Wasylczyszyn-Krawczyk za zorganizowanie wyjazdu oraz Pani Barbarze Popiel za opiekę.