Akcja EDUKACJA

Uczniowie kształcący się w zawodzie TECHNIK ENERGETYK mieli przyjemność wziąć udział w swojej  pierwszej wycieczce o charakterze zawodowym.

Dzięki usilnemu staraniu nauczyciela przedmiotów zawodowych energetycznych Pani Jolanty Wasylczyszyn-Krawczyk młodzi energetycy wraz z wychowawcą Panią Ałłą Kijanko udali się do Olsztyna do ciepłowni Kortowo oraz do Kortowo BIO (spalajacej biomasa) MPEC Olsztyn - Bezpieczeństwo Ekologia Komfort.

Pod kierownictwem Pana Rafała Sierzputowskiego uczniowie mogli poznać tajniki pracy energetyka oraz zaspokoić swoją ciekawość zaglądając do każdego zakamarka ciepłowni.

Jest to historyczna wycieczka, gdyż po raz pierwszy uczniowie nowego kierunku odwiedzają ciepłownie Kortowo. Pani Wasylczyszyn-Krawczyk pragnie rozwijać pasje energetyczne swoich uczniów poprzez doświadczenie i działanie.

Za to bardzo jej dziękujemy.