Wspaniały piątek w ZSZ

Część uczniów naszej szkoły piątek spędziło na zasłużonym odpoczynku połączonym ze zdobywaniem wiedzy.

Głównym punktem wyjazdu do Olsztyna  było kino i film Avatar.

Avatar: Istota wody to kolejny wielki hit Jamesa Camerona, na który każdy fan pierwszej części czekał aż 13 lat. Po ponad trzech godzinach oglądania twierdzimy, że było warto.

Ogladajac Avatar zobaczyliśmy świetne widowisko, wizualną ucztę, którą możemy cieszyć oko.

Kiedy opiekunkami grupy jest humanistka Pani Katarzyna Leszczyńska i anglistka Pani Anna  Szmajchel-Keler, to nie można przejść obojętnie wobec kształtowania wrażliwości estetycznej u uczniów poprzez odbiór sztuki filmowej.

Punktem drugim wesołej wycieczki było lodowisko i jazda na łyżwach. Tego punktu nie mogło zabraknąć kiedy opiekunem młodzieży jest nauczyciel wychowania fizycznego Pan Wojciech Kijanko.
Ubierając łyżywy na nogi część  uczniów spełniło swoje długo oczekiwane pragnienie, a dla innych był to czas pokonywania własnych słabości i lęków.

Punktem trzecim była gorąca czekolada i rozgrzewająca herbata.
Wycieczka była fantastyczna, tak samo jak fantastyczna jest młodzież biorąca w niej udział.