Warsztaty świąteczne w ZSZ

Tradycją naszej szkoły stały się grudniowe warsztaty świąteczne.

Kilka dni przed Bożym Narodzeniem naszą szkołę odwiedzają podopieczni WTZ przy Orneckim Stowarzyszeniu Wspierania Osób Niepełnosprawnych  oraz ze Środowiskowego Domu Samopomocy z  Henrykowa, którzy niczym św. Mikołaj wnoszą w mury naszej szkoły mnóstwo radości i świątecznego ciepła.

W tle warsztatów odbywał się konkurs na świąteczny stroik. Uczniowie wytypowali po dwie osoby reprezentujace swoją klasę. Młodzież mogła być wspierana przed rodzica.

Za kilka dni będzie możliwość zakupienia wykonanych przez naszych uczniów ozdób i stroików podczas kiermaszu bożonarodzeniowe.

Nad całością czuwała pomysłodawczyni przedsięwzięcia Pani Iwona Szcząchor.

Dzięki zaangażowaniu, pomysłowości i pracowitości młodzieży ZSZ sprawiła ona, że dzisiejszy dzień był tak świąteczne wyjątkowy.

Dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie.
Gorące podziękowania ślemy Rodzicom naszych uczniów, którzy przybyli i wspierali nasza młodzież swoimi pomysłami i umiejętnościami podczas dzisiejszych warsztatów.