Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Opiekun Samorzadu Uczniowskiego Pan Robert Sielicki koordynował wybory do Samorzadu Uczniowskiego, które odbyły się 6 grudnia. Organizatorami wyborów była młodzież ZSZ.

Dotychczasowy skład Samorządu Uczniowskiego stanowili uczniowie klas czwartych. Ich głównym priorytetem stała się zbliżająca matura i egzamin zawodowy, dlatego należało ich odciążyć liczbą obowiązków. Zgodnie z regulaminem SU należało przeprowadzić wybory.

Każda klasa miała możliwość zgłoszenia maksymalnie trzech kandydatów, którzy wyrazili chęć wzięcia w wyborach.
W głosowaniu wzięło udział 198 uczniow.
Spośród 21 zgłoszonych kandydatów młodzież wyłoniła trzech uczniów, którzy zdobywając największą liczbę głosów będą stanowić główny trzon Samorządu Uczniowskiego ZSZ.

• Największą liczbę głosów i tym samym obejmujac stanowisko PRZEWODNICZĄCEGO zdobył DOMINIK TROCIUK
  • Uczennica z drugą lokatą objęła stanowisko WICEPRZEWODNICZĄCEJ i jest nią JULIA SZATYŃSKA
  • Trzecią lokatę i stanowisko SEKRETARZA uzyskał GABRIEL PANASIUK

Serdecznie gratulujemy nowej władzy SU ZSZ i życzymy wytrwałej i owocnej pracy.

Dotychczasowy skład SU ZSZ stanowiła trójka cudownych osób, czyli:

• Jakub Bogdanowicz,
  • Kacperek Wiśniewski,
  • Patrycja Jaroń.

Serdecznie dziękujemy Wam za serce i zaangażowanie w działania na rzecz szkoły. Życzymy Wam sukcesów egzaminacyjnych.

Głównym celem działań związanych z wyborem nowego składu SU była między innymi możliwość wykazania inicjatyw samorządowych naszej młodzieży w bezinteresownych działaniach na rzecz szkoły.

Uczniowie w sposób wzorcowy wykazali się umiejętnością zespołowego działania.

Dziękujemy członkom komisji, która czuwała nad prawidłowym i niezakłóconym przebiegiem głosowania.