Ciastowe szaleństwo w ZSZ

Wszystko było doprawione dobrym humorem i miłością do zdrowego jedzenia słodkości.

Piątek w naszej szkole był nie tylko szalony, słodki ale też zdrowy. Uczniowie wraz z rodzicami wspólnie upiekli pyszne ciasta, w których:

• zamiast mąki pszennej królowała orkiszowa,
  • zamiast ciężkich mas  dominowały nadzienia gruszkowe, jabłuszkowe, czy malinowe,
  • zamiast cukru wyśmienicie sobie radziła stawia i erytrol, czyli dobre cukry.

Ciasta były sprzedawane, a zysk będzie przeznaczony na świąteczne cele charytatywne.
Nasza ciasta dotarły również do zaprzyjaźnionych z naszymi uczniami ukochanymi ich sklepami. Codzienny uśmiech i życzliwość ekspedientek Społem i Żabka został docenieniony zdrowym kawałkiem ciasta.

Rodzice, serdecznie dziękujemy, że z tak wielką chęcią przyłączyliście się do akcji. Jesteście cudowni.