Logistycy wzięli udział w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych

Festiwal polegał na połączeniu się naszej szkoły on line z ekspertami, którzy poprzez formę wykładów i interaktywnych warsztatów prowadzonych metodami coachingowymi rozmawiali z naszymi uczniami.

Dlatego niech nie dziwi was widok  młodzieży z telefonem komórkowym w ręku, gdyż w ten sposób mogli aktywnie uczestniczyć w festiwalu.

Celem festiwalu jest:

• promowanie kształcenia zawodowego,
  • doskonalenie kompetencji uczniów i
  • pokazanie możliwości kierunku rozwoju i kariery w zawodzie technik logistyk.

Dzięki udziałowi w festiwalu, nasza młodzież:

• zdobyła wiedzę praktyczną o rynku pracy,
  • może zaplanować swoją ścieżkę kariery zawodowej,
  • dowiedziała się, jak zdobyć pracę na konkretnym stanowisku w sprzedaży lub logistyce,
  • poznała swój przyszły zawód od podstaw,
  • zdobyła fachową wiedzę o specyfice i kierunkach rozwoju w branży handlowej lub logistycznej.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem festiwalu w naszej szkole jest Pani Paulina Andrzejewska, której serdecznie dziękujemy.