JUBILEUSZ 75 lecia RZEMIOSŁA LIDZBARSKIEGO

Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości  w Lidzbarku Warmińskim obchodził piękny Jubileusz 75 lecia istnienia.

Kierownik szkolenia praktycznego Pan Wojciech Kijanko z rąk Dyrektora Cechu Pana Stanisława Rynkiewicza odebrał dyplom jubileuszowy dla Zespołu Szkół Zawodowych w Ornecie. Jest on pięknym  symbolem długotrwałej pomocy i wzajemnego wsparcia między jednostkami. Życzymy Cechowi oraz sobie dalszej owocnej współpracy na rzecz rozwoju szkolnictwa zawodowego i wspierania edukacji uczniów nauki rzemiosła.
Pięknym docenieniem wspaniałych relacji między Rzemiosłem, a Urzędem Miasta w Ornecie było wręczenie Burmistrzowi Miasta Panu Ireneuszowi Popielowi Orderu za Zasługi dla Rzemiosła.
Serdecznie gratulujemy Rzemiosłu Jubileuszu i życzymy dalszej owocnej pracy, a Panu Burmistrzowi gratulujemy odznaczenia.