Nadleśnictwo Orneta i ZSZ... owocna współpraca

Współpraca ze służbami mundurowymi jest nieodzownym elementem naszej szkoły. Dlatego bardzo cieszymy się, kiedy widać jej ekekty.

Kilka dni temu młodzież ZSZ wraz z przedstawicielami Nadleśnictwa Orneta wspólnie realizowali projekt Łączą nas drzewa.

Dziś zastępca leśniczego Marcin Żukowski oraz specjalista da. Edukacji Krzysztof Lis spotkali się z dyrektorem szkoły Panią Krystyną Badyda oraz kierownikiem szkolenia praktycznego i jednocześnie opiekunem grupy mundurowej Panem Wojciechem Kijanko, by podziękować sobie za dotychczasową wzajemną współpracę i zaplanować dalszą.

Młodzież ZSZ jest bardzo wdzięczna Nadleśnictwu Orneta za okazane zaufanie i zaproszenie do realizacji projektu. Bardzo ciepło wspominy wspólne sadzenie drzew. Było to dla nas wspaniale doświadczenie.
Liczymy, że będzie nam jeszcze dane wspólnie posadzić nie jedno drzewo.