Apel wigilijny

Dzisiejszy dzień był pełen emocji. Stało się to za sprawą apelu wigilijnego

Młodzież naszej szkoły przygotowałam apel, podczas którego nasze uszy wypełniła poezja artystów młodopolskich i współczesnych poświęcona Bożemu Narodzeniu. Uczniowie zapoznali wszystkich zebranych z tradycjami związanymi z tym radosnym świętem.

Nasze serca wypełniły dźwięki kolęd, które wyśpiewała Patrycja Ciecierska i Hubert Ciok. Akompaniowała im Nikola Siwik.

Miłą niespodzianką i wspaniałym prezentem dla całej społeczności ZSZ był wiersz, którego autorką jest uczennicą naszej szkoły Iga Madrak.

Pani Dyrektor Szkoły złożyła serdeczne życzenia spokojnych i radosnych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy opiekunowi dzisiejszego apelu Pani Iwonie Szcząchor i wszystkim artystom za wprowadzenie nas w nastrój spokoju i miłości.