Ślubowanie klas pierwszych

Dziś do społeczności uczniowskiej, a tym samym do grona pełnoprawnych uczniów ZSZ przyjęlismy 38 uczniów klasy I TI/ TL oraz 40 uczniów klasy I BS.

Co wiemy, to mała kropelka, czego nie wiemy, to wielki ocean” słowami Isaak Newton Pani Dyrektor Krystyna Badyda przywitała uczniów klasy I TI/TL oraz I BS na uroczystym ślubowaniu.

Pani Dyrektor życzyła pierwszoklasistom, by szkoła stała się ich drugim domem, gdzie będą chcieli przebywać i z wielką pasją uczyć. Życzyła również wielu miłych chwil wśród przyjaciół.

Ślubowanie złożyli również przedstawiciele klas drugich, gdyż w ubiegłym roku szkolnym uniemożliwiła to pandemia.

Dyrektor Szkoły podziękowała również swoim nauczycielom za zaangażowanie w pracę, za życzliwość i serdeczność oraz za to, że zawsze może liczyć na ich wsparcie i pomoc. O sukcesie ZSZ świadczy zgrany zespół nauczycieli, pracowników administracji i obsługi.

Pani Dyrektor nagrodziła nauczycieli, którzy w ubiegłym roku szkolnym wyróżnili się swoją pracą. i zaangażowaniem.

Dzisiejszy apel zorganizowali i poprowadzili uczniowie klasy III G TI/TL oraz uczniowie klasy I TI/TL. Uczennice klasy I nie tylko pięknie recytowały, ale również cudownie śpiewały i grały.

Amelii Makutuniwicz za grę na ukulele,
Nikoli Siwik za grę na gitarze,
Patrycji Ciecierskiej za piękny śpiew.

Dziękujemy Wam za ten piękny apel.