Sprzątanie świata

Pierwszy dzień jesieni uczniowie ZSZ przywitali na łonie natury biorąc udział w akcji Sprzątanie Świata.

Dzięki pomyslowości Szkolnego Koła Wolontariatu, który pod przewodnictwem Pani Iwony Szczacjor zorganizował dzisiejszy dzień, mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę, aby nasza okolica była czysta.

Dzisiejszy dzień był fantastyczny, gdyż Nadleśnictwo Orneta czuwało nad przebiegiem całej akcji. Serdecznie dziękujemy leśników Panu Arturowi Poddubiukowi za pomoc i życzliwość.

W akcji wzięły udział trzy klasy wraz z wychowawcami i opiekunami.

Teren lasu sprzątała klasa I BS z wychowawcą Panem Robertem Sielickim, klasa III TI/TL G z wychowawcą Panią Iwoną Szczachor, klasa III TI/TL z wychowawcą Panią Katarzyną Leszczyńską oraz opiekunowie grupy Pani Paulina Andrzejewska oraz Pan Marek Paluszek.