Uroczyste zakończenie roku klas IV technikum

Dzisiaj, 30 kwietnia 2021 roku o godzinie 9:00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku klas IV technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Ornecie. Zakończenie to było inne niż zwykle, odbyło się ono w bardzo kameralnym gronie.

Oprócz uczniów kończących szkołę obecna była Pani Dyrektor Krystyna Badyda, Pan Robert Sielicki - wychowawca klasy, kierownik szkolenia praktycznego - Pan Wojciech Kijanko oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych - Pani Renata Sowul-Potasznik i Pan Jacek Sochacki.

Po wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Pani Dyrektor, która w krótkim wystąpieniu podziękowała absolwentom za wspólnie spędzony czas, życzyła powodzenia na maturach i egzaminach zawodowych oraz realizacji życiowych celów i marzeń.

Mimo pandemicznych ograniczeń i kameralnego charakteru uroczystość była bardzo ciepła i wzruszająca.