Wielki sukces uczniów ZSZ na olimpiadzie języka angielskiego

20 listopada br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w eliminacjach szkolnych 45. Olimpiady Języka Angielskiego. Tradycyjnie już poziom olimpiady stał na BARDZO BARDZO wysokim poziomie.

Tym bardziej jest nam niezmiernie miło poinformować, iż decyzją Komitetu Głównego Olimpiady do następnego etapu zakwalifikowało się czworo naszych uczniów:

• MARCEL KUCIŃSKI,
    • MICHAŁ SZADZIEWSKI,
    • ZOFIA LIPIAK,
    • BŁAŻEJ DUDZIŃSKI.

Nasi reprezentanci uzyskali wysoką pozycję znajdując się w grupie najlepszych uczestników z całego województwa, i tym samym zakwalifikowali się na zawody okręgowe olimpiady, które odbędą się w dniu 22 stycznia 2021 roku. Opiekunem Olimpiady jest Pani Anna Szmajchel-Keler.

Jesteśmy dumni, iż kształcimy młodzież, która dzięki swojej wiedzy, pracy i zaangażowaniu tak godnie reprezentuje naszą szkołę. To właśnie te cechy są właściwe dla ludzi sukcesu.

Niech talent i wytrwałość w dążeniu do celu pozwolą Wam osiągnąć najwyższe laury.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w przyszłym roku.