I Etap 45 olimpiady z języka angielskiego

Z wielką radością i dumą informujemy, że dzisiaj 14 zdolnych językowo uczniów z naszej szkoły wzięło udział w olimpiadzie języka angielskiego.????????
‼️Olimpiada organizowana jest przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Lindego w Poznaniu. Celem zawodów jest zachęcanie uczniów do zdobywania wiedzy oraz przygotowanie ich do matury z języka angielskiego oraz na studia.
Olimpiada sprawdza wiele umiejętności związanych z posługiwaniem się językiem angielskim. W jej programie znajdują się złożone zadania gramatyczne, tłumaczeniowe i słowotwórcze.????????????????
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i z niecierpliwością czekamy na wyniki. Kto wie, może wśród Was znajdzie się laureat ?????️
Good luck with your test! We keep our fingers crossed:)❤️????????