Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie

Dni Nauki w Miłakowie

4 kwietnia 2019r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych CKU w Ornecie wzięli udział w Dniach Nauki 2019, które odbywały się pod hasłem "Trafny wybór". Spotkanie miało miejsce w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miłakowie. Nasza szkoła zaprezentowała różne kierunki kształcenia, między innymi: technikum logistyczne, technikum hotelarstwa, technikum informatyczne, technikum budowlane i technikum przemysłu mody. Nasze kierunki cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów gimnazjalnych i szkół podstawowych.
Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i liczymy, że z wieloma słuchaczami spotkania zobaczymy się 1 września w murach ZSZ CKU w Ornecie.

Rekrutacja 2019

Eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Uczeń Łukasz Bulak zajął I miejsce w Gminnym etape Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".

Gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszym etapie - powiatowym.

Oszczędzaj naturę zbieraj makulaturę

Nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do VIII Edycji konkursu "Oszczędzaj naturę zbieraj makulaturę".
Zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do włączenia się w naszą akcję.
Instrukcja segregacji na zdjęciu.

Opiekunowie: Iwona Szcząchor i Robert Sielicki.

Konkurs wiedzy o Mikołaju Koperniku

26 marca w Środowiskowym Domu Pomocy w Henrykowie odbył się Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku, w którym udział wzięła reprezentacja naszej szkoły w składzie Dominika Błażejczyk, Alicja Cendrowska i Wiktoria Kołodziejczyk. Rywalizacja była bardzo wyrównana dlatego przyznano cztery pierwsze miejsca. Jedno z nich przypadło naszej drużynie.
Gratulacje!

Ankieta dla kandydatów ZSZ CKU w Ornecie