Dni społeczeństwa informacyjnego 2018

ecdlOd dzisiaj (19.03.2018) rozpoczyna się w naszej szkole akcja Dni otwarte ECDL. Stanowi ona element obchodów Światowych Dni Społeczeństwa Informacyjnego.

W ramach akcji uczniowie zapoznają się z ideą oraz historią ECDL, listą dostępnych certyfikatów oraz ścieżkami certyfikacji. Możliwe też będzie sprawdzenie swojej wiedzy z zakresu ICT w ramach egzaminów próbnych ECDL.

Koordynatorem akcji jest Egzaminator ECDL oraz wieloletni członek PTI - Jacek Sochacki.

Przy okazji warto podkreślić, że Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie uczestniczy w programie Klasa z ECDL. Uczestnictwo w programie umożliwia naszym uczniom zdobywanie certyfikatów po znacznie niższych cenach. Od początku 2017 roku uczniowie nasi mogą zdawać egzaminy w Edukacyjnym Laboratorium ECDL uruchomionym w naszej szkole.

Qiuz ECDL Podaj kod: 351937
QUIZ będzie dla Was udostępniony przez cały czas trwania dni Otwartych ECDL, czyli od 19.03.2018 do 25.03.2018 włącznie.
WAŻNE!!! Osoby, które w rankingu zajmą 1. , 2. oraz 3. miejsce otrzymają specjalne nagrody przygotowane przez Biuro ECDL

Konkurs na Facebooku

Quiz sprawdzający wiedzę z zakresu IT

Zadania i testy próbne z zakresu ECDL