Tydzień z ECDL

ecdlOd dzisiaj (20.03.2017) rozpoczyna się w naszej szkole akcja Dni otwarte ECDL. Stanowi ona element obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego.

W ramach akcji uczniowie zapoznają się z ideą oraz historią ECDL, listą dostępnych certyfikatów oraz ścieżkami certyfikacji. Możliwe też będzie sprawdzenie swojej wiedzy z zakresu ICT w ramach egzaminów próbnych ECDL.

Koordynatorem akcji jest Egzaminator ECDL oraz wieloletni członek PTI - Jacek Sochacki.

Przy okazji warto podkreślić, że Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie uczestniczy w programie Klasa z ECDL. Uczestnictwo w programie umożliwia naszym uczniom zdobywanie certyfikatów po znacznie niższych cenach. Od początku 2017 roku uczniowie nasi mogą zdawać egzaminy w Edukacyjnym Laboratorium ECDL uruchomionym w naszej szkole.

Certyfikat Laboratorium Edukacyjne ECDL

Certyfikat Klasa z ECDLpti