Zespół Szkół Zawodowych w Ornecie

Centrum Kształcenia Ustawicznego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dni Otwarte 2019

AddThis Social Bookmark Button

Dniami otwartymi rozpoczęła się rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do technikum i szkoły branżowej w Zespole Szkół Zawodowych CKU w Ornecie.

W dniach 27 i 28 marca 2019 roku gościliśmy w naszej szkole uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych, którzy stoją przed życiową decyzją dotyczącą wyboru przyszłego zawodu. Podczas prezentacji przygotowanych przez uczniów i nauczycieli, goście mieli okazję poznać zawody, których mogą się uczyć w naszej szkole oraz zwiedzić szkolne pracownie.

W tym roku szkoła nasza rozszerzyła ofertę kształcenia i oprócz cieszących się od lat powodzeniem kierunków takich jak technik logistyk i technik informatyk, proponujemy dodatkowo kształcenie na kierunkach technik przemysłu mody, hotelarstwa oraz budownictwa.

Oprócz zawodów oferowanych w naszej szkole, goście mogli też poznać uzbrojenie prezentowane przez żołnierzy z 9 Pułku Rozpoznawczego z Lidzbarka Warmińskiego. Jednostka ta jest patronem klasy mundurowej, do której należą chętni uczniowie.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty kształcenia.

Fotorelacja dzięki uprzejmości Pana Roberta Sielickiego.

JS

 
Reklama
v1.jpg

Patron Technikum Informatycznego

Reklama
Reklama

Ankieta dla kandydatów ZSZ CKU w Ornecie

Reklama

Laboratorium edukacyjne ECDL

Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj18
Wizyt w tygodniu4
Wizyt w miesiącu361
Łącznie wizyt55968