Dni Otwarte 2019

Dniami otwartymi rozpoczęła się rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do technikum i szkoły branżowej w Zespole Szkół Zawodowych CKU w Ornecie.

W dniach 27 i 28 marca 2019 roku gościliśmy w naszej szkole uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych, którzy stoją przed życiową decyzją dotyczącą wyboru przyszłego zawodu. Podczas prezentacji przygotowanych przez uczniów i nauczycieli, goście mieli okazję poznać zawody, których mogą się uczyć w naszej szkole oraz zwiedzić szkolne pracownie.

W tym roku szkoła nasza rozszerzyła ofertę kształcenia i oprócz cieszących się od lat powodzeniem kierunków takich jak technik logistyk i technik informatyk, proponujemy dodatkowo kształcenie na kierunkach technik przemysłu mody, hotelarstwa oraz budownictwa.

Oprócz zawodów oferowanych w naszej szkole, goście mogli też poznać uzbrojenie prezentowane przez żołnierzy z 9 Pułku Rozpoznawczego z Lidzbarka Warmińskiego. Jednostka ta jest patronem klasy mundurowej, do której należą chętni uczniowie.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty kształcenia.

Fotorelacja dzięki uprzejmości Pana Roberta Sielickiego.

JS

Ankieta dla kandydatów ZSZ CKU w Ornecie