Zespół Szkół Zawodowych w Ornecie

Centrum Kształcenia Ustawicznego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Przez historię z Niezwyciężonymi

AddThis Social Bookmark Button

7 stycznia 2019 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie nasi uczniowie pod opieką pana Roberta Sielickiego i pana Wojciecha Kijanko wzięli udział w drugim spotkaniu, dotyczącym projektu realizowanego przez Delegaturę Instytutu Pamięci Narodowej w Olsztynie we współpracy z Kuratorium Oświaty w Olsztynie pt. „Przez historię z Niezwyciężonymi”.

Uczniowie obejrzeli film „Niezwyciężeni” oraz wysłuchali wykładów pracowników IPN w Olsztynie – Sebastiana Nowakowskiego pt. " Jedziecie na białe niedźwiedzie" - sowieckie deportacje Polaków na wschód oraz Michała Ostapiuka pt. Początki polskiej konspiracji niepodległościowej na Wileńszczyźnie 1939-1942.

R.S.

 
Reklama
v1.jpg

Patron Technikum Informatycznego

Reklama
Reklama

Ankieta dla kandydatów ZSZ CKU w Ornecie

Reklama

Laboratorium edukacyjne ECDL

Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj31
Wizyt w tygodniu0
Wizyt w miesiącu288
Łącznie wizyt54861