Zespół Szkół Zawodowych w Ornecie

Centrum Kształcenia Ustawicznego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Szkolenia i staże z UE

AddThis Social Bookmark Button

Flaga UEDyrektor ZSZ CKU w Ornecie ogłasza nabór chętnych do udziału w projekcie, w ramach którego można nabyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

Warunkiem udziału w ww. projekcie jest odbycie przez uczestników 160-godzinnego stażu zawodowego w firmach wybranych przez uczestników, bądź wskazanych przez szkołę. Za odbyty staż uczeń otrzyma stosowne wynagrodzenie, ponadto otrzyma środki finansowe na wszelkie wydatki związane ze stażem.

Oferta kursów i szkoleń dostępna poniżej, ponadto można przedstawić swoje propozycje (np. Kurs prawa jazdy, kurs diagnosty samochodowego i inne).

W projekcie udział mogą wziąć uczniowie obecnych klas pierwszych I drugich technikum I zasadniczej szkoły zawodowej.

Uczniów klasy obecnej trzeciej proszę o osobisty kontakt z dyrektorem szkoły na adres: zsz.orneta@wp.pl.

Zgłoszenia chętnych do projektu proszę składać na powyższy e-Mail w terminie do piątku 27 stycznia 2017r.

Lista dostępnych szkoleń

JS

Dyrektor ZSZ CKU w Ornecie ogłasza nabór chętnych do udziału w projekcie, w ramach którego można nabyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnego rodzaju kursach I szkoleniach. Warunkiem udziału w ww. Projekcie jest odbycie przez uczestników 160-godzinnego stażu zawodowego w firmach wybranych przez uczestników, bądź wskazanych przez szkołę. Za odbyty staż uczeń otrzyma stosowne wynagrodzenie, ponadto otrzyma środki finansowe na wszelkie wydatki związane ze stażem. Oferta kursów I szkoleń dostępna na szkolnym Facebooku, ponadto można przedstawić swoje propozycje ( np. Kurs prawa jazdy, kurs diagnosty samochodowego I inne). W projekcie udział mogą wziąć uczniowie obecnych klas pierwszych I drugich technikum I zasadniczej szkoły zawodowej. Uczniów klasy obecnej trzeciej proszę o osobisty kontakt z dyrektorem szkoły na adres: zsz.orneta@wp.pl. Zgłoszenia chętnych do projektu składać mailowo w terminie do piątku 27 stycznia 2017r.

 
Reklama
v1.jpg

Patron Technikum Informatycznego

Reklama

Laboratorium edukacyjne ECDL

Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj13
Wczoraj9
Wizyt w tygodniu13
Wizyt w miesiącu142
Łącznie wizyt51684