Zespół Szkół Zawodowych w Ornecie

Centrum Kształcenia Ustawicznego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dzień Edukacji Narodowej 2019 i ślubowanie klas pierwszych

AddThis Social Bookmark Button

11 października był w ZSZ CKU bardzo atrakcyjnym dniem. Klasy pierwsze zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Odbyło się uroczyste ślubowanie. Druga część uroczystości to oczywiście obchody Dnia Nauczyciela. Dyrektor Pani Krystyna Badyda złożyła serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom za pasję, pomysły i zaangażowanie. Na zakończenie Samorząd Uczniowski złożył całemu gronu pedagogicznemu życzenia.

RS

 
Reklama
v1.jpg

Patron Technikum Informatycznego

Reklama
Reklama

Ankieta dla kandydatów ZSZ CKU w Ornecie

Laboratorium edukacyjne ECDL

Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj8
Wizyt w tygodniu35
Wizyt w miesiącu286
Łącznie wizyt59010